MacBook Pro

Ontdek onze nieuwe, gebruikte en refurbished MacBook Pro modellen. Kies uit verschillende formaten, processors, geheugencapaciteiten en opslagmogelijkheden.

MacBook Pro modellen

Resultaat 13–24 van 24 producten

Ontwerpversie met voorbeeldproducten en prijzen. Filters en sortering wijzigen het aanbod nog niet.

MacBook Pro kopen bij MacBaS

Een MacBook Pro is ontwikkeld voor gebruikers die veel prestaties nodig hebben in een compacte laptop. Bij MacBaS vind je nieuwe, gebruikte en refurbished MacBook Pro modellen in verschillende uitvoeringen. Zo kun je kiezen welke processor, hoeveelheid geheugen en opslagcapaciteit het beste bij jouw gebruik past.

Nieuwe, gebruikte en refurbished MacBook Pro

Ons aanbod kan bestaan uit zowel nieuwe modellen als gebruikte en refurbished MacBooks. Bij ieder product wordt duidelijk vermeld om welke uitvoering het gaat. Hierdoor kun je modellen en prijzen eenvoudig vergelijken.

Welke MacBook Pro past bij mij?

Welke MacBook Pro het beste past, hangt onder andere af van de programma’s die je gebruikt. Voor dagelijks gebruik kan een uitvoering met minder geheugen voldoende zijn. Voor bijvoorbeeld foto- en videobewerking, softwareontwikkeling of andere zware toepassingen kan extra werkgeheugen en opslag interessant zijn.

MacBook Pro met Apple Silicon

MacBook Pro modellen zijn verkrijgbaar met verschillende generaties Apple Silicon, waaronder M1, M2, M3 en M4. Binnen sommige generaties bestaan daarnaast Pro- en Max-uitvoeringen. Via de filters kun je straks snel de modellen selecteren die aansluiten bij jouw voorkeuren.

Filteren

Trustpilot

Mijn MacBaS

Welkom bij MacBaS.

Dit is een ontwerpversie. Inloggen en registreren zijn nog niet beschikbaar.

Winkelwagen 0

Je winkelwagen is leeg

Voeg producten toe om ze hier te bekijken.

Binnenkort

Deze pagina volgt in een volgende fase. Je bekijkt nu het ontwerp van de categoriepagina.